Wesela

Twoje wesele

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Każdy marzy, aby ten dzień spędzić w wyjątkowym miejscu, w otoczeniu najbliższych osób, spełniając wszelkie marzenia. Pragniemy towarzyszyć Państwu w tak wspaniałych chwilach, dlatego stworzyliśmy atrakcyjną ofertę wesel niedaleko Gdyni. Nasza restauracja była już świadkiem wielu wzruszających chwil i szalonej zabawy do białego rana. Pamięta twarz niejednego zadowolonego gościa i uśmiechy szczęśliwych nowożeńców. Dokładamy wszelkich starań, aby wesele utkwiło w Państwa pamięci jako dzień magiczny, w którym spełniają się wszystkie ślubne marzenia.

Proponujemy Państwu ofertę specjalną na wesela w piątki.Specjalnie dla Państwa skomponowane przez szefa kuchni bogate menu w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Mogą Państwo skorzystać w piątek z oferowanego menu piątkowego lub otrzymać 10% rabatu na menu 1, menu 2, lub menu 3.Uwzględniając wszystkie Państwa preferencje i życzenia wspólnie wykreujemy idealny plan wesela, którego echo odbije się w całej Gdyni! Eleganckie wnętrze restauracji da podstawę do stworzenia wspaniałej szalonej imprezy do białego rana, okraszonej przepysznym jedzeniem. Wesela, organizowane w znakomicie zlokalizowanej restauracji Biancas w Kosakowie, obok Gdyni, to niezapomniane przyjęcia pozwalające na chwilę przenieść się w świat bezgranicznego świętowania.

Do dyspozycji naszych gości posiadamy: dwie sale weselne (Sala Pałacowa oraz Biała), taras letni z ogródkiem, plac zabaw, pokoje dla gości weselnych (70 miejsc noclegowych), duży, monitorowany parking.Menu weselne